PopisPozice: šička/švadlena
OC
Požadavky
- nižší střední odborné vzdělání
Osobnostní předpoklady:
- přesnost, pečlivost, flexibilita, kreativní přístup, týmový hráč, proaktivní přístup a schopnost efektivně řešit problémy, schopnost pozitivně přijímat změny
Náplň práce:
- výroba péřových/syntetických výrobků ve vícesměnném provozu
Zaměstnanecké slevy, příspěvek na dopravu, dotované podnikové stravování a nápoje, firemní akce, bonusy
Nástup možný ihned. Mzda: 13 350,- Kč.
Kontakt:Štefanová Martina, tel.: 778 416 902, e-mail: mstefanova@kamykdaunen.cz
Místo výkonu práce:Kamýk Daunen s.r.o, Kamýk nad Vltavou č.p. 179.

Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěKamýk nad Vltavou 179, 262 63 Kamýk nad Vltavou Mzda minimálně13350 Kč Nastoupit od2019-04-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-03T02:40:04

Společnost

Kamýk Daunen s.r.o.
  • Kamýk Daunen s.r.o.
  • Kontakt : Martina Štefanová
  • Telefon : +420 778 416 902
  • E-mail : mstefanova@kamykdaunen.cz
  • Adresa : Kamýk nad Vltavou 179, 262 63 Kamýk nad Vltavou

Klíčová slova

schopnost

přístup

pozice

bonusynástupmožný

příspěvek

dopravu

dotované

podnikové

stravování

nápoje