Popismísto výkonu práce Johnson Controls Automotive Bor, s.r.o., Industrial Park, Hall 6, Nová Hospoda 34802, Bor
Náplň práce:
Je zodpovědný za nastavování elektronických utahovacích nástrojů a elektronických zařízení
Podporuje údržbu při problémech s řídícími systémy
Komunikuje s dodavateli a domlouvá podmínky realizace na svém úseku
Podporuje proces výroby s ohledem na řídící systémy a dohlíží nad plněním specifikací výrobního procesu
Vytváří programy pro výrobní zařízení a stroje (roboty, PLC automaty)
Kreslí elektronickou dokumentaci a aktualizuje ji
Programuje roboty FANUC
Vytváří procesní vizualizace (SCADA/HMI)
Stará se údržbu hardwaru a software.

Požadavky:
VŠ elektrotechnického zaměření (Řídící technika, Automatizace)-výhodou
Praxe na pozici elektrotechnický inženýr
Speciální znalosti: elektronic CAD, EDP, dobré SES zkušenosti, zkušenosti s programováním PLC SIEMENS SIMATIC, znalosti snímací techniky a pneumatiky, znalosti sběrnic Profibus a AS- inreface, znalost MS SQL je výhodou
Znalost AJ na plynulé úrovni, nj výhodou
Komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
Analytické schopnosti, odolnost vůči stresu
Schopnost určování priorit v souladu s cíli společnosti
- Schopnost přizpůsobit se rychlým změnám
Podnikové stravování, 5 dní dovolené navíc, penzijní připojištění, bonus na dovolenou
kontakt po tel nebo e mailem:PO-PÁ:8.00-16.00 hod., Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěAdient Bor s.r.o. (Nová Hospoda), Nová Hospoda 29, 348 02 Bor u Tachova Mzda minimálně50000 Kč Nastoupit od2018-10-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-13T01:55:12

Společnost

Adient Bor s.r.o.
  • Adient Bor s.r.o.
  • Kontakt : Pavla Doxanská
  • Telefon : +420 739 246 491
  • E-mail : pavla.doxanska@adient.com
  • Adresa : Adient Bor s.r.o. (Nová Hospoda), Nová Hospoda 29, 348 02 Bor u Tachova

Klíčová slova

znalosti

zkušenosti

elektronických

řídící

údržbu

plc

roboty

znalost

inreface

profibus