PopisPopis pozice:

* monitorování kogeneračních jednotek v nepřetržitém provozu, 12 hod. pracovní
směna
* analýzy stavu KJ, analýzy provozu, diagnostika poruch
* práce na PC s proprietárními SW nástroji (InteliMonitor, TEM,…) + vytváření
reportů
* komunikace s klienty v češtině i angličtině

Požadujeme:

* min. VŠ technické vzdělání strojní, nebo elektro
* ochota učit se novým věcem z oblasti spalovacích motorů a elektrotechniky
* komunikativní schopnosti
* ovládání kancelářských programů na PC
* znalost cizího jazyka (angličtina, němčina,… )
* spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
* pozitivní a tvůrčí přístup k řešení úkolů
* ochota pracovat v nepřetržitém provozu (včetně víkendů)
* praxe v oboru není podmínkou

Nabízíme:

* perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející zahraniční firmě,
která je světovým lídrem na trhu s Kogenerací
* možnost seberealizace – odborný a profesní růst
* motivující platové ohodnocení
* jazykové a další vzdělávací kurzy
* zaměstnanecké benefity
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěTEDOM a.s.- pracoviště Výčapy, Výčapy 195, 674 01 Třebíč 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-27T08:27:36

Společnost

TEDOM a.s.
  • TEDOM a.s.
  • Kontakt : Zdeňka Malá
  • Telefon : +420 953 311 003
  • E-mail : zdenka.mala@tedom.com
  • Adresa : TEDOM a.s.- pracoviště Výčapy, Výčapy 195, 674 01 Třebíč 1

Klíčová slova

provozu

nepřetržitém

popis

úkolůochota

podmínkounabízíme perspektivu

oboru

víkendůpraxe

včetně

pracovat

přístup