PopisMísto výkonu práce:
tř. Václava Klementa č.p. 869
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: tel.: 605 245 666 (8-14 hod.), e-mail: krizek@tesyco.cz

Popis pozice:
- plánování projektu
- vedení a koordinace týmu a elektromontáže
- kontrola kvality vyhotovení dle specifikací
- řešení elektro problémů na stavbě
- komunikace s koncovým zákazníkem
- úpravy projektové dokumentace

Výhodou:
- znalost E-plan, PLC programování, zkušenosti z montáží v koncernu VW, Škoda

Požadujeme:
- zkušenosti v oboru
- vyhl. 50/1978sb.-§6
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- práci v ryze české firmě
- služební automobil i k soukromým účelům
- pružné rozvržení pracovní doby
- variabilní finanční bonusy
- vzdělávací kurzy a školení
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- příspěvek na stravování

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování formou stravenek, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění.
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěTESYCO GROUP, a.s. - pracoviště MB, tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav 1 Mzda minimálně38000 Kč Mzda maximálně38000 Kč Nastoupit od2019-01-14

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-15T03:35:13

Společnost

TESYCO GROUP, a.s.
  • TESYCO GROUP, a.s.
  • Kontakt : Zdeněk Křížek
  • Telefon : +420 605 245 666
  • Adresa : TESYCO GROUP, a.s. - pracoviště MB, tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav 1

Klíčová slova

příspěvek

penzijní

zkušenosti

boleslav

životní

připojištění

služební

firmě

české

ryze