PopisPožadavky:
-vzdělání SŠ s maturitou v oboru elektro
-praxe nutná
-dobrá znalost práce na PC - MS OFFICE
-ŘP skupiny B
-ochota se vzdělávat
-samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
-prokázání bezúhonnosti - výpis z evidence Rejstříku trestů
Náplň práce:
-tvorba cenových kalkulací elektromontáží a rozváděčů
-komunikace s dodavateli a zákazníky
Nabízíme:
-zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou
-zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, penzijní připojištění)
-školení a kurzy v oboru elektro v ČR a EU
-výuka cizích jazyků AJ
-školení dle vyhl. č.50 §6 - §10
-odborný a platový růst
-plat 25 000 - 35 000Kč/měsíc, bude upřesněno na osobním pohovoru
kontakt e-mailem Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěElektroprof a.s., pracoviště, Bydlinského 2964, 390 02 Tábor 2 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2018-12-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-13T01:59:16

Společnost

Elektroprof a.s.
  • Elektroprof a.s.
  • Kontakt : Marcela Křemenová
  • Telefon : +420 381 256 255-kl.37
  • Adresa : Elektroprof a.s., pracoviště, Bydlinského 2964, 390 02 Tábor 2

Klíčová slova

oboru

požadavkyvzdělání

jazyků

benefity

příspěvek

stravování

penzijní

připojištění školení

kurzy

elektro