PopisMísto výkonu práce: Holoubkov č.p. 314
Náplň práce: vývoj a konstrukce strojů, popř. nástrojů a forem
Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření, nejlépe strojírenského, znalost AJ, popř. NJ, znalost práce v programu Catia V5 popř. obdobném - výhodou
Nabízíme: platové ohodnocení od 23.000,- do 40.000,- Kč, dovolená navíc, zvláštní prémie (letní a zimní, za práci o víkendu a přesčas nad rámec zákona, narození dítěte, svatba, doporučení nového zaměstnance), hlídání dětí o prázdninách, závodní stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na PP nebo ŽP
Kontakt e-mailem: p. Kubalová, e-mail: jkubalova@olbrich.com - případě zájmu zasílejte životopisy.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOLBRICH - CZ, spol. s r.o./Holoubkov, Holoubkov 314, 338 01 Holoubkov Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-05-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

OLBRICH - CZ, spol. s r.o.
  • OLBRICH - CZ, spol. s r.o.
  • Kontakt : Jana Kubalová
  • Telefon : +420 371 740 237
  • E-mail : jkubalova@olbrich.com
  • Adresa : OLBRICH - CZ, spol. s r.o./Holoubkov, Holoubkov 314, 338 01 Holoubkov

Klíčová slova

popř

práce

znalost

příspěvek

místo

přesčas

rámec

zákona

narození

dítěte