PopisNástup ihned. Životopisy zasílejte na email kobeda@manuspv.cz. Více informací na tel. pan Ing. Kobeda tel.: 777 742 265.
Požadujeme: pečlivost, samostatnost, smysl pro detail, znalost práce na PC.
Náplň práce: technická podpora ve výrobě a servisu (objednávání elektro součástí na jednotlivé zakázky, řešení atypických zakázek, spolupráce na vývoji nových provedení plošin, řešení problémů na dílně, spolupráce při servisech plošin). Pracovní doba: 6:00-14:30 hod. Smlouva na dobu určitou (1 rok), po zapracování možnost na dobu neurčitou. Zvýhodněné podnikové stravování, možnost zapůjčování vozového parku firmy, možnost vlastní výroby s využitím strojů a zařízení firmy. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZa drahou 4332/4, 796 87 Prostějov Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

M A N U S Prostějov, spol. s r.o.
  • M A N U S Prostějov, spol. s r.o.
  • Kontakt : Pavel Kobeda
  • Telefon : +420 777 742 265
  • Adresa : Za drahou 4332/4, 796 87 Prostějov

Klíčová slova

možnost

firmy

plošin

řešení

dobu

práce

spolupráce

tel

výroby

strojů