PopisMísto výkonu práce: Pražská 684/49, Třebíč; Jaderná elektrárna Dukovany

Náplň práce:
" systémová podpora v oblasti řízení a realizace projektů/zakázek
" analýza požadavků/potřeb a návrh a realizace softwarových řešení v oblasti podpory interních procesů a projektů/zakázek
" komunikace s vedením projektů/zakázek a s ostatními útvary v rámci organizace, resp. se zákazníkem
Požadujeme:
" vzdělání - VŠ/SŠ, technický směr, informatika
" všeobecné znalosti z oblasti IS/IT; analytické metody; optimalizace procesů; algoritmizace úloh; programování; databázové systémy; nástroje pro podporu analýzy, návrhu a tvorby SW
" znalost AJ minimálně na komunikativní úrovni
" řidičské oprávnění skupina B
" samostatné myšlení, rozhodnost, důslednost
" organizační a komunikační schopnosti
" flexibilita, schopnost pracovat v týmu
" osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice podle vyhlášky č. 50/78 Sb. výhodou
Zaměstnanecké výhody: " prostor pro seberealizaci a možnost vzdělávání
" motivační odměňování, firemní benefity
" 5 týdnů dovolené
" příspěvek na penzijní připojištění Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěI&C Energo a.s.- pracoviště Třebíč a Dukovany, Pražská 684/49, Třebíč; Jaderná elektrárna Dukovany Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2018-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-07-29T00:43:24

Společnost

I&C Energo a.s.
  • I&C Energo a.s.
  • Kontakt : Věra Svobodová
  • Telefon : +420 561 103 099
  • Adresa : I&C Energo a.s.- pracoviště Třebíč a Dukovany, Pražská 684/49, Třebíč; Jaderná elektrárna Dukovany

Klíčová slova

oblasti

realizace

procesů

místo

komunikační

důslednost quot organizační

rozhodnost

myšlení

b quot samostatné

skupina