PopisPrvní kontakt se zaměstnavatelem e-mailem

Náplň práce:
- PCBA pájení SMD, BGA a IO
- PCBA diagnostika, řešení problémů a následná implementace nápravných opatření
- evidence záznamů o problémech do databáze
- informování relevantních oddělení o problémech, které se vyskytly
- následování instrukcí managementu a okamžitá pomoc při řešení problémů, jejich řešení je důležité pro společnosti

Požadujeme:
- SŠ vzdělání elektrotechnického směru s praxí v dané oblasti
- základní znalost MS Office, Excel
- angllický jazyk na středně pokročilé úrovni B2
- základy správy MS Windows a GNU/Linux
- základy programování v jakémkoliv scriptovacím jazyce výhodou
- dovednosti v oblasti měření el. signálů
- vyhláška č. 50/1978 Sb. § 5
- samostatnost, flexibilita a chuť učit se novým věcem
- Nástup dle dohody

Zaměstnanecké výhody:
25 dnů dovolené, stravenky

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVlastimila Pecha 1269/10, Černovice, 627 00 Brno 27 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T14:17:43

Společnost

Wistron InfoComm (Czech), s.r.o.
  • Wistron InfoComm (Czech), s.r.o.
  • Kontakt : Blanka Jelínková
  • Telefon : +420 532 266 571
  • E-mail : blanka_jelinkova@wistron.com
  • Adresa : Vlastimila Pecha 1269/10, Černovice, 627 00 Brno 27

Klíčová slova

řešení

problémů

problémech

pcba

základy

dovednosti

výhodou

jazyce

scriptovacím

jakémkoliv