PopisInformace poskytně paní Hana Rodová , tel.: 388 452 254, e-mail: hana.rodova@rohde-schwarz.com
Náplň práce:
- podílí se na definování technologických metod a na plánování a časovém rozvržení práce
- spolupracuje s projektanty a techniky
- koordinuje práci s dalšími technology a provozními skupinami, a napomáhá spolupráci různých organizačních jednotek
- stanovuje a upravuje výrobní operace s ohledem na dostupnou technologii
- plánuje a realizuje technologický rozvoj
- komunikuje s dodavateli techn. zařízení, určuje rozsah údržby a servisních zásahů
Požadujeme:
- VŠ/SŠ - obor elektro, strojní
- NJ nebo AJ komunikativní
- samostatnost, flexibilita, aktivní přístup
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, zdravotní bonus, podnikové stravování,dovolená navíc,jízdní výhody.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŠpidrova 49/56, Vimperk III, 385 01 Vimperk Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně42000 Kč Nastoupit od2018-06-14

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-07-14T01:22:13

Společnost

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o.
  • ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o.
  • Kontakt : Hana Rodová
  • Telefon : +420 388 452 254
  • E-mail : hana.rodova@rohde-schwarz.com
  • Adresa : Špidrova 49/56, Vimperk III, 385 01 Vimperk

Klíčová slova

výhody

práce

informace

zásahů požadujeme

servisních

údržby

rozsah

určuje

techn

zařízení