PopisMísto výkonu práce Pardubice.
Práce na HPP možné i na DPČ, DPP
Popis pozice
Mtronix QS s.r.o. je ryze česká společnost poskytující komplexní profesionální služby v oblasti kvality a třídění pro automobilový průmysl. Od roku 2005 poskytujeme naše služby kontrolních a třídících prací po celé ČR a v okolních státech EU. Stanete se součástí týmu inspektorů kvality a budete pracovat na našich zakázkách. Do práce a z práce vás dovezeme firemními vozy. Pokud jste řidič a budete řídit, dostanete za to příplatek navíc.
Požadujeme
" manuální zručnost, praxe v oboru výhodou
" dobrý zdravotní stav, zejména zrak
" ochotu pracovat na směny
" spolehlivost a časovou flexibilitu
" řidičský průkaz sk. B výhodou (příplatky)
Nabízíme
" průměrný měsíční výdělek 27 000 Kč
" zajímavou a různorodou práci v automotive průmyslu
" možnost dlouhodobé spolupráce (HPP/DPP/DPČ)
" možnost osobního růstu - na pozici Team Leader
" příspěvek na stravování
" zaškolení a pracovní oděv
" v případě zájmu zajistíme ubytování (hrazeno firmou)
" možnost nástupu ihned
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravu, zajištění ubytování
Místo je vhodné pro absolventy a mladistvé.
První kontakt telefonicky - pondělí až pátek od 8:30 do 16:30 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěK Vinici 1256, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2 Mzda minimálně27000 Kč Nastoupit od2019-01-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-05T02:40:23

Společnost

Mtronix QS s.r.o.
  • Mtronix QS s.r.o.
  • Kontakt : Šárka Vaňková
  • Telefon : +420 774 585 912
  • Adresa : K Vinici 1256, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2

Klíčová slova

práce

pracovat

kvality

služby

místo

automotive

pozici

růstu

osobního

hppdppdpč možnost