PopisKO: Fajkusová Iva, tel.: 731 821 139, e-mail: fajkusova@pfplasty.cz
Středoškolské vzdělání – nejlépe technický směr; zkušenost s vedením lidí; znalost měření; čtení technické dokumentace; základní znalost systémů jakosti; dobrý zrak; rozhodnost a samostatnost
Pracoviště Chuchelná, nástup dle dohody.
Nabízíme:
•práci na zajímavých projektech v rámci automobilového průmyslu
•kvalitní mzdové ohodnocení
•balíček zaměstnaneckých benefitů
•firemní vzdělávání
Náplň práce:
•Mezioperační a vstupní kontrola dle dokumentace
•Kontrola kvality provedení práce
•Posuzování kvality výrobků – vizuální kontrola
•Měření mechanickými a optickými měřidly
•Funkční a tlakové zkoušky
•Kontrola balení a značení Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěMasarykova 144, 747 24 Chuchelná Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-09T15:39:04

Společnost

PF PLASTY CZ s.r.o.
  • PF PLASTY CZ s.r.o.
  • Kontakt : Iva Fajkusová
  • Telefon : +420 731 821 139
  • E-mail : fajkusova@pfplasty.cz
  • Adresa : Masarykova 144, 747 24 Chuchelná

Klíčová slova

kvality

dle

znalost

fajkusová

průmyslu kvalitní

mzdové

ohodnoceníbalíček

zaměstnaneckých

benefitůfiremní