PopisPožadujeme : SŠ vzdělání s chemickým zaměřením, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, praxe v oboru výhodou, znalost práce na PC
Nabízíme: hlavní PP, dvousměnný provoz PO-PÁ, stabilní zaměstnání, moderní pracoviště v Č. Budějovicích, zaškolení, příspěvek na stravování, příspěvek za docházku bez absence
Náplň práce: zpracování technologických a pracovních postupů při eloxování, kontrola dodržování technologických a pracovních postupů, spolupráce s ostatními odděleními, vedení potřebné dokumentace
Nabízená mzda od 19.000,- Kč, dle zkušeností a praxe Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěProstřední 2807/7, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4 Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-01T11:39:25

Společnost

BBH Tsuchiya s.r.o.
  • BBH Tsuchiya s.r.o.
  • Kontakt : Personální odd.
  • Adresa : Prostřední 2807/7, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4

Klíčová slova

práce

technologických

pracovních

postupů

praxe

příspěvek

požadujeme

docházku

absence náplň

zpracování