Popisz: 5.11.2018, a: 28.12.2018
Zájem o občany z jiného státu EU
Náplň práce:Shromažďování a zpracování dat v systému
Tvorba reportů
Školení zaměstnanců v používání systému Quantum Control

Požadavky: Základní pojmy a procesy letecké údržby
Základy fungování databázových systémů
Anglický jazyk, který využijete na denní bázi
MS Excel, zejména kontingenční tabulky, funkce, filtry
a znalost SQL a Delphi bude výhodou...
Příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, 2 sick days, vedení účtu zdarma, systém vzdělávání

Zasílejte životopisy na e-mail: jobs@jobair.cz.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěGen. Fajtla 370, 742 51 Mošnov Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-07T02:22:14

Společnost

JOB AIR Technic a.s.
  • JOB AIR Technic a.s.
  • Kontakt : Petra Martínková
  • Adresa : Gen. Fajtla 370, 742 51 Mošnov

Klíčová slova

28122018 zájem

výhodou příspěvek

excel

zejména

kontingenční

tabulky

funkce

filtry a

znalost

sql