PopisPožadujeme:
-Zodpovědné a svědomité chování.
-Důslednost, pečlivost až pedantnost.
-Komunikační a organizační dovednosti při jednání se zákazníky.
-Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
-Řidičské oprávnění min. skupiny B.
-Všeobecnou znalost problematiky IT (základní administrace OS Windows, jednoduchá práce s příkazovou řádkou, ...).
-inimálně základní přehled v technologii počítačových sítí (pojmy IP adresa, DNS, DHCP, IEEE 802.11, VPN, VLAN, Router, Switch, ... by vám neměly být cizí).

Výhodou:
-Pokročilá znalost spojových a telekomunikačních sítí.
-Základní znalost systému RouterOS a AirOS.
-Vysokoškolské vzdělání.
-Praxe v řízení a managementu lidí.
-Vyhláška č. 50/1978 §5.

Náplň práce:
-Návrh projektů v oblasti výstavby telekomunikační infrastruktury.
-Monitoring infastruktury a řešení případných incidentů.
-Případná práce v terénu při realizaci výstavby telekomunikačních sítí.

Nabízíme:
-Motivující pracovní ohodnocení.
-Práci v mladém kolektivu.
-Firemní benefity.
-Zázemí perspektivní společnosti.
-Pracoviště Karviná a okolí.

KONTAKT: životopisy zasílat na e-mail Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBorovského 2000/45, Mizerov, 734 01 Karviná 4 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-24T04:18:58

Společnost

VEJNET.CZ s.r.o.
  • VEJNET.CZ s.r.o.
  • Kontakt : Kováč
  • Telefon : +420 602 324 243
  • Adresa : Borovského 2000/45, Mizerov, 734 01 Karviná 4

Klíčová slova

znalost

základní

telekomunikačních

práce

výstavby

5náplň

oblasti

projektů

práce návrh