PopisMísto výkonu práce: Dobrovolského č.p. 492/3
Kontakt: Dubravčíková Martina, tel.: 322312832, e-mail: kourim@techart.cz

Požadavky: základní znalosti pro správu IT, řidičský průkaz sk. B, časová flexibilita, samostatnost a chuť učit se novým věcem
Výhodou: elektro vzdělání, zkušenost s bezdrátovými sítěmi, práce ve výškách
Náplň práce: správa a servis IT zařízení
Pracovní doba: po - pá 8 - 16,30
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTECHART SYSTEMS S. R. O. - 003, Dobrovolského 492/3, Chodov, 149 00 Praha 415 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2018-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-01-26T02:05:59

Společnost

TECHART SYSTEMS S. R. O.
  • TECHART SYSTEMS S. R. O.
  • Kontakt : Martina Dubravčíková
  • Telefon : +420 322 312 832
  • E-mail : kourim@techart.cz
  • Adresa : TECHART SYSTEMS S. R. O. - 003, Dobrovolského 492/3, Chodov, 149 00 Praha 415

Klíčová slova

práce

místo

chuť

zařízení pracovní

servis

správa

výškách náplň

sítěmi

bezdrátovými