PopisNáplň práce:
konstrukční činnost v CAD systému (SolidWorks) na základě zadání, konstrukční a vývojová činnost nových typů výměnných nástaveb na nákladní automobily, sedimentačních a čistících zařízení (kontejnerů).

Požadavky:
Základy NJ výhodou, ne podmínkou

Nabízíme:
Zázemí silné stabilní společnosti; zvláštní prémie, podnikové stravování, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: lajdova@roll-tainer.com;
- telefonicky (Po - Pá 07,00 - 15,00hod.) na čísle 581 711 779 - paní Alena Lajdová Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDomaželice 46, 751 15 Domaželice u Přerova Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-22T01:55:11

Společnost

PLASTICO spol. s r.o.
  • PLASTICO spol. s r.o.
  • Kontakt : Alena Lajdová
  • Telefon : +420 581 711 779
  • Adresa : Domaželice 46, 751 15 Domaželice u Přerova

Klíčová slova

činnost

náplň

pojištěnízájemci

zvláštní

prémie

podnikové

stravování

stravenky

příspěvek

penzijní