PopisNástup ihned. Životopis zašlete na e-mail vedeni@kittec.cz.
Požadujeme:
- VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření - elektro, znalosti z oblasti elektrotechnické nebo strojírenské výroby výhodou,
- nutná dobrá znalost německého nebo anglického jazyka
- uživatelská znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook Express, internet, AutoCAD, CREO)
- flexibilita, samostatnost, zájem o dlouhodobou spolupráci
Náplň práce:
- tvorba projektové dokumentace elektro-konstrukce
- komunikace se zákazníkem
- zadávání projektů do výroby a následná kontrola
- spolupráce při implementaci Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKITTEC, a.s.., Kelčice 144, Vranovice-Kelčice, 798 08 Kelčice Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

KITTEC, a.s.
  • KITTEC, a.s.
  • Kontakt : Kontakt
  • Adresa : KITTEC, a.s.., Kelčice 144, Vranovice-Kelčice, 798 08 Kelčice

Klíčová slova

znalost

výroby

nástup

práce

internet

autocad

creo

flexibilita

samostatnost

zájem