Popis3D KONSTRUKTÉR/KA - pracoviště Hořice.
Kontaktní osoba: ing. František Kuneš, tel.: +420 737 352 567, mail: info@weldproject.cz

Náplň práce:
Konstruktér vypracovává konstrukční řešení pro výrobky v rámci předem dané koncepce, vytváří výkresy, kusovníky a zajišťuje výrobní dokumentaci, vytváří požadavky pro nákup materiálu na zakázky, má zodpovědnost za technickou podporu při výrobě zařízení, koordinaci montáže a validaci prototypů u daných projektů, komunikuje se zákazníkem ohledně jeho požadavků na design jednotlivých produktů, jedná s dodavateli.

Požadujeme:
Minimální požadavky vzdělání: odborné vzdělání technického směru
Technickou samostatnost, orientaci v technické dokumentaci,aktivní přístup, tvořivost, pečlivost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, řidičský průkaz B. výhodou, zkušenost s 3D CAD SW (SolidWorks, Autodesk Inventor nebo Catia) výhodou.

Nabízíme:
Dobrou týmovou spolupráci, možnost seberealizace, motivační finanční ohodnocení, pružnou pracovní dobu, po zapracování týden dovolené navíc a možnost stravenek. Mzda: 25-35000,- Kč. Vhodné i pro absolventy.

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěWeld Project, s.r.o. - provozovna, Husova 2153, 508 01 Hořice v Podkrkonoší Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-01-14

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-15T03:35:13

Společnost

Weld Project, s.r.o.
  • Weld Project, s.r.o.
  • Kontakt : František Kuneš
  • E-mail : info@weldproject.cz
  • Adresa : Weld Project, s.r.o. - provozovna, Husova 2153, 508 01 Hořice v Podkrkonoší

Klíčová slova

vzdělání

požadavky

vytváří

možnost

cad

zkušenost

výhodou

průkaz

řidičský

věcem