PopisKontakt: eva.bordovska@manpower.cz
Pracoviště: Ostrava

Máte zkušenosti s prací na Help desku a domluvíte se anglicky a německy?

Nevadí vám noční směny a víkendy?

Čtěte dále ?

POPIS POZICE
Poskytování technické podpory při odstraňování problémů týkajících se počítačového hardwaru a softwaru, mobilních zařízení a dalších technologických nástrojů a produktů ve formě kombinované technické podpory 1. a 2. úrovně
Poskytování rychlé odpovědi na otázky od zaměstnanců i od koncových uživatelů z různých mezinárodních klientů
Konzultujete s odborníky v oblasti IT, pokud není příslušný postup jasný

PROFIL KANDIDÁTA
plynulá angličtina, mírně pokročilá / středně pokročilá němčina
technické dovednosti a obecné znalosti IT (počítačové dovednosti, hardware a základní znalosti softwaru – OS, Office, Komunikační aplikace)
Flexibilita, schopnost rychlého učení
Demonstrační schopnost řešit problémy a analytické schopnosti; velmi dobré komunikační schopnosti

NABÍZÍME
Velmi dobrý konkurenční plat a různé výhody
Rozmanitost úkolů a činností, zapojení do týmových a zákaznických projektů
další rozvoj
Přátelské pracovní prostředí střední dynamické a agilní organizace
Aktivní využití cizích jazyků
Jsme otevřeni i pro možnost domácí kanceláře po dohodě Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostTurnusové služby PracovištěOstrava, Ostrava Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2018-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-08-09T01:59:32

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Adresa : Ostrava, Ostrava

Klíčová slova

technické

dovednosti

pokročilá

znalosti

softwaru

komunikační

schopnost

podpory

kontakt