PopisPozice:Samostatný technický pracovník/ce - servis sítí elektronických komunikací ( SEK )
Pro naši společnost zabývající se kompletní realizací zakázek v oblasti telekomunikací hledáme formou výběrového řízení zaměstnance na pozici:
Samostatný technický pracovník - servis sítí elektronických komunikací (SEK)
Náplň práce:
- Odstraňování poruch - instalace služeb (video, hlas, data)
Požadujeme:
- vzdělání v oboru elektro,
- osvědčení o způsobilosti v elektrotechnice - Vyhl. 50/1978 Sb., § 6 (pracovník pro samostatnou činnost),
- řidičský průkaz sk. B,
- znalost práce s PC na úrovni (Microsoft office),
- znalost AJ je výhodou
Zaměstnanecké výhody:
- zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí,
- stravenky,
- 13. a 14. mzdu dle výsledků hospodaření společnosti,
- příspěvek na penzijní či životní pojištění
Nástup možný ihned. Mzda: 20 000,- Kč
V případě zájmu o toto pracovní místo své profesní životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu: zamestnani@infotel.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěInfoTel, spol. s r.o.severní polovina Středních Čech, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2016-02-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2016-02-16T01:08:12

Společnost

InfoTel, spol. s r.o.
  • InfoTel, spol. s r.o.
  • Kontakt : Ivana Kašparová
  • Telefon : +420 544 422 173
  • E-mail : ivana_kasparova@infohotel.cz
  • Adresa : InfoTel, spol. s r.o.severní polovina Středních Čech, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram

Klíčová slova

pracovník

technický

servis

sítí

elektronických

komunikací

znalost

tradicí

hospodaření

výsledků