PopisNáplň: zajišťování chodu a monitoringu svěřených systémů, spolupráce při implementaci nových systémů a jejich správě,správa webu, podpora uživatelů, analýza a řešení incidentů / požadavků
Požadavky: vzdělání technického směru, Networking - základní správa sítí (routing, switching - DHCP, DNS, VPN, NAT atd.), základy programování (PHP, JAVA, HTML, CSS), MS Windows & Windows Server na pokročilé úrovni, základy Linux bash, angličtina - komunikativní znalost, analytické uvažování a ochota učit se novým věcem, smysl pro odpovědnost, ŘP skup. B
Benefity: služební telefon, notebook, příspěvek na stravování, nástupní plat 20.000 - 30.000 Kč brutto
Uchazeči mohou své životopisy zasílat na e-mail: personalni@apex-gaming.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAPEX pro gaming a.s. pracoviště České Budějovice, Pod Stromovkou 207, Litvínovice, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-02-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

APEX pro gaming a.s.
  • APEX pro gaming a.s.
  • Kontakt : Kontakt
  • Adresa : APEX pro gaming a.s. pracoviště České Budějovice, Pod Stromovkou 207, Litvínovice, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

windows

základy

systémů

novým

server

pokročilé

úrovni

linux

bash

angličtina