PopisNáplň práce:
- servis HW a SW technologických PC, operátorských stanic a PLC
- servis serverů, databází, HW a nastavení počítačových sítí.
- součinnosti při nových instalacích a nasazování do provozu.

Odborné požadavky:
- ÚSO/SŠ (může být i Bc.) technického směru se zaměřením na výpočetní techniku
- možnost získat osvědčení dle §6 Vyhl. č. 50/1978 (případné školení a přezkoušení zabezpečíme po nástupu do práce)
- vhodné i pro absolventa, praxe na EDU výhodou
- vědomosti o HW a SW PC, HW síťových prostředků
- znalost Windows a alespoň základů Linux
- ovládání počítačové komunikace a protokolů
- znalost databází (optimálně Oracle)

Jazykové znalosti:
- základní znalost technické angličtiny (na úrovni čtení manuálů)

Ostatní požadavky:
- aktivní a samostatný přístup
- zodpovědnost a pečlivost
- řidičský průkaz sk. B
- trestní bezúhonnost
- zdravotní způsobilost

Zaměstnanecké výhody: Týden dovolené navíc, podpora vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, firemní akce
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVF, a.s. - pracoviště Jaderná elektrárna Dukovany, Jaderná elektrárna Dukovany Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2018-11-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-20T01:57:40

Společnost

VF, a.s.
  • VF, a.s.
  • Kontakt : Vít Petráněk
  • Telefon : +420 721 985 929
  • Adresa : VF, a.s. - pracoviště Jaderná elektrárna Dukovany, Jaderná elektrárna Dukovany

Klíčová slova

znalost

servis

práce

příspěvek

databází

požadavky

základní

aktivní

manuálůostatní

čtení