PopisPožadujeme:
- vzdělání elektro / IT, výhodou vyhláška č.50/1978 Sb.
- řidičský průkaz sk. B
- zodpovědnost, samostatnost a schopnost komunikovat
- manuální zručnost, pečlivost
- vhodné i pro absolventy hned po škole, rádi zaučíme
Náplň práce:
Instalace a servis internetových přípojek, přípojných bodů, montáže rozvodných skříní pro LAN, STA. Instalace kamerových systémů.
Zaměstnanecké výhody:
Neomezený mobilní tarif, firemní mobilní telefon, internet zdarma
Možno i na dotaci. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSkrétova 1011/48, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2018-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-09-27T01:57:32

Společnost

Interlan s.r.o.
  • Interlan s.r.o.
  • Kontakt : Barbora Chmelíková
  • Telefon : +420 377 431 735
  • Adresa : Skrétova 1011/48, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

mobilní

požadujeme

lan

internetových

přípojek

přípojných

bodů

montáže

rozvodných

skříní