PopisNáplň práce
•Údržba software na jednotlivých stanicích, aktualizace, instalace a monitoring
•Výměna pracovních stanic v souladu se záměry a.s.
•Řešení havárií a poruch SW a HW
•Podpora a školení koncových uživatelů

Požadujeme:
•vyučení v technickém oboru
•dobrý zdravotní stav
•ochotu pracovat v nepřetržitém směnovém provozu

Nabízíme:
•Práci ve stabilní a prosperující české společnosti s významným postavením na světovém trhu, tedy v mnohém ohledu perspektivní dlouhodobé zaměstnání
•Profesionální přístup a odborné zaškolení v době adaptace
•Odpovídající mzdové ohodnocení
•Motivační odměny závislé na výkonu zaměstnance i odměny závislé na výsledcích celé společnosti
•Možnosti dalšího vzdělávání
•5 týdnů dovolené
•Stravování v areálu závodu s nízkou cenou obědů
•Další zaměstnanecké benefity vyplývající z Kolektivní smlouvy

Nástup možný ihned, pracoviště Sázava
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKAVALIERGLASS, a.s. - pracoviště Sázava, Sklářská 359, 285 06 Sázava Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2018-12-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-21T10:32:12

Společnost

KAVALIERGLASS, a.s.
  • KAVALIERGLASS, a.s.
  • Kontakt : Ladislava Bečanová
  • Telefon : +420 327 550 270,737 240 092
  • Adresa : KAVALIERGLASS, a.s. - pracoviště Sázava, Sklářská 359, 285 06 Sázava

Klíčová slova

závislé

odměny

náplň

ohodnocení motivační

celé

výsledcích

zaměstnance

výkonu

mzdové

dalšího