PopisV případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: mlegler@svq-czech.cz

Místo výkonu práce - SVQ Czech s.r.o., Rudé armády č.p. 346, 431 44 Droužkovice

PROGRAMÁTOR/KA SINUMERIK, ZPROVOZŇOVÁNÍ A OŽIVOVÁNÍ NC STROJŮ - m/ž
Popis pozice:
- NC programování SIEMENS SINUMERIK 840D a uvádění strojů a technologických celků do provozu, linky a stroje jsou vlastní konstrukce dle požadavků zákazníka s řídícím systémem SINUMERIK - vedení školení NC programování - tvorba řídící dokumentace - analyzování procesů a cyklů a jejich programové optimalizování
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání a znalosti v oboru mechaniky, mechatroniky, elektrotechniky, automatizace, praxe min 2 roky, zkušenosti s Siemens S7/ TIA Portal, Profibus, Profinet nebo WinCC, programování SPS a robotů výhodou, zodpovědný přístup k práci, flexibilita, samostatnost, řidičský průkaz B, aktivní řidič/ka, komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny podmínkou
Nabízíme:
- zázemí ve stabilní silné společnosti, účast na optimalizaci výrobních procesů, instalace ve výrobních závodech u zákazníků, tzn. cestování a služební cesty (převážně Německo), možnost turnusů, možnost čerpaní záloh, ubytování zajištěno
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěRudé armády 346, 431 44 Droužkovice Mzda minimálně50000 Kč Mzda maximálně75000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-14T03:43:39

Společnost

SVQ Czech s.r.o.
  • SVQ Czech s.r.o.
  • Kontakt : Martin Legler
  • Telefon : +420 474 470 320
  • E-mail : mlegler@svq-czech.cz
  • Adresa : Rudé armády 346, 431 44 Droužkovice

Klíčová slova

sinumerik

programování

možnost

siemens

procesů

výrobních

strojů

přístup

aktivní

průkaz