PopisNáplň: diatnostika, servis a opravy elektrotechnických, elektromechanických přístrojů
Požadavky: vzdělání ÚSO elektrotechnického směru (praxe výhodou), znalost práce na PC, rámcová znalost oboru, aktivní znalost anglického jazyka, ŘP skup. B
Nabízíme: perspektivní zázemí nadnárodní společnosti, práci v moderním, technicky vybaveném prostředí, každodenní využití znalosti AJ, firemní benefity, nástupní plat 23.000 Kč brutto
Uchazeči mohou své životopisy zasílat na e-mail: personalni@apex-gaming.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAPEX pro gaming a.s. pracoviště České Budějovice, Pod Stromovkou 207, Litvínovice, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-04-24

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

APEX pro gaming a.s.
  • APEX pro gaming a.s.
  • Kontakt : Hluchá
  • E-mail : personalni@apex-gaming.com
  • Adresa : APEX pro gaming a.s. pracoviště České Budějovice, Pod Stromovkou 207, Litvínovice, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

znalost

náplň

každodenní

nadnárodní

společnostipráci

moderním

technicky

vybaveném

prostředí

využití