PopisMísto výkonu práce: Ostrov 33, 348 02 Bor u Tachova
Hledáme ženy a muže pro pracovní pozici: výsledná kontrola.
Náplň práce: elektrické a optické přezkoušení funkčnosti kabelových svazků.
Požadujeme: vyučení v oboru elektrikář výhodou, není podmínkou, min. základní znalosti práce s počítačem, zodpovědnost. Základní znalost NJ výhodou, není podmínkou. Uchazeče bez praxe zaškolíme.
Pracovní doba: dvousměnný a třísměnný provoz. Pracovní smlouva na dobu neurčitou, 23 dní dovolené, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, cestovné, 13. a14. plat, náborový příspěvek, příspěvek za doporučení zaměstnance. Minimální vzděláníNižší střední SměnnostDvousměnný provoz PracovištěOstrov 33, 348 02 Bor u Tachova Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

SEIGERSCHMID - kabelová kompletace s.r.o.
  • SEIGERSCHMID - kabelová kompletace s.r.o.
  • Kontakt : Petra Šmatová
  • Telefon : +420 374 627 484
  • E-mail : petra.smatova@comline-elektronik.com
  • Adresa : Ostrov 33, 348 02 Bor u Tachova

Klíčová slova

práce

příspěvek

základní

podmínkou

pracovní

výhodou

místo

dobu

zaškolímepracovní

doba