PopisMísto výkonu práce: Chrudim - Obce Ležáků 581 a celá ČR
NÁPLŇ PRÁCE: Řidič nákladního vozidla, obsluha rypadla.
POŽADAVKY: Řidičský průkaz sk. C, PP, průkaz strojníka a praxe výhodou, pracovní nasazení, zodpovědnost, péče a údržba o svěřenou techniku, loajálnost.
NABÍZÍME: Práce v kolektivu zkušených pracovníků, zajímavé pracovní ohodnocení, firemní, auto k dopravě na jednotlivá místa výkonu práce a po zapracování možné použít i k soukromým účelům, možnost zajištění ubytování - pronájem bytu.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBursík Holding, a.s. - II, Obce Ležáků 581, Chrudim III, 537 01 Chrudim 1 Mzda minimálně40000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

Bursík Holding, a.s.
  • Bursík Holding, a.s.
  • Kontakt : Pavel Kaňka
  • Telefon : +420 725 581 892,
  • E-mail : pavel.kanka@bursikholding.cz
  • Adresa : Bursík Holding, a.s. - II, Obce Ležáků 581, Chrudim III, 537 01 Chrudim 1

Klíčová slova

práce

výkonu

pracovní

průkaz

telefonním

soukromým

firemní

auto

dopravě

jednotlivá