PopisKvalifikační požadavky:
o Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
o VŠ vzdělání technického směru
o Praxe v oblasti dřevozpracujícího průmyslu výhodou

Náplň práce:
o zodpovídá za kvalitu a množství vyráběných třískových desek
o zodpovídá za optimalizaci výrobního procesu z hlediska nákladů na suroviny, energii, atd.
o zodpovídá za dodržování technologických postupů při výrobě
o zodpovídá za zpracování technologických postupů a pracovních předpisů a provádí jejich operativní změny
o je v přímém kontaktu s provozní laboratoří a provádí zásahy do výrobního procesu podle výsledků z laboratoře a s ohledem na okamžité podmínky provozu
o podílí se na přípravě oprav strojního zařízení, jež mají za následek zásah do technologie výroby
o spolupracuje při nárokování základních surovin pro výrobu a navrhuje případné změny

První kontakt e-mailem. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNa Hranici č.p. 2361/6, 586 01 Jihlava 1 Mzda minimálně47000 Kč Nastoupit od2018-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

KRONOSPAN OSB, spol. s r.o.
  • KRONOSPAN OSB, spol. s r.o.
  • Kontakt : Zdeňka Juránková
  • Telefon : +420 567 124 393
  • Adresa : Na Hranici č.p. 2361/6, 586 01 Jihlava 1

Klíčová slova

provádí

výrobního

procesu

postupů

technologických

laboratoře

podmínky

okamžité

ohledem

zásahy