PopisPožadavky:
Minimálně střední odborné vzdělání stavebního směru, VŠ vzdělání výhodou, praxe v oboru technologie betonu, časová flexibilita, orientace v technických předpisech, mírně pokročilá znalost práce na PC, NJ nebo AJ - orientace v psaném textu.
Pracovní náplň: správa, optimalizace a vývoj receptur pro transportbeton a prefabrikaci, spolupráce na vytváření a optimalizaci technologických postupů výroby, jednání s dodavateli surovin a stavební chemie, vedení podnikové dokumentace v oblasti technologie.
Nabízíme:
závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění, perspektiva dalšího rozvoje.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSokolská 464, 330 22 Zbůch Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2018-12-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-20T02:35:11

Společnost

B & BC, a. s.
  • B & BC, a. s.
  • Kontakt : Jana Straková
  • Telefon : +420 377 199 100
  • E-mail : prefa@babc.cz
  • Adresa : Sokolská 464, 330 22 Zbůch

Klíčová slova

orientace

vzdělání

vedení

vytváření

optimalizaci

technologických

postupů

výroby

jednání

dodavateli