PopisKontakt POUZE e-mailem

Nástup možný ihned
Pracovní doba: 8,00 - 16,30 hod

Náplň práce: vývoj software dle potřeb zadavatele

Požadavky: dobrá znalost programování v jazyce Python, znalost MySQL, základní znalost Linux

Základní kvalifikační předpoklady: SŠ/VŠ technického směru

Nabízíme: nástupní plat po dobu zaškolení, plat po zaškolení s osobním ohodnocením a bonusem, pracovně-lékařské služby, 4 týdny dovolené, pitný režim zdarma

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail info@newwave.cz. Spolu se životopisem zašlete prosím Vaši fotografii.
Vyhrazujeme si právo neodpovědět uchazečům, kteří nesplňují uvedené požadavky.

Místo výkonu práce: NEW WAVE CZ a.s., Závodu míru 974/66a, Stará Role - Karlovy Vary
Pracovní pozici je možné vykonávat v KV, Liberci, Praze, ČR Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNEW WAVE CZ, a.s. - 001, Závodu míru 974/66a, Stará Role, 360 17 Karlovy Vary 17 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-01-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-17T03:51:50

Společnost

NEW WAVE CZ, a.s.
  • NEW WAVE CZ, a.s.
  • Kontakt : Lucie Zůnová
  • E-mail : info@newwave.cz
  • Adresa : NEW WAVE CZ, a.s. - 001, Závodu míru 974/66a, Stará Role, 360 17 Karlovy Vary 17

Klíčová slova

znalost

plat

zašlete

práce

zaškolení

kontakt

uchazečům

neodpovědět

právo

fotografii vyhrazujeme