PopisProgramátor CNC strojů, laserových strojů Trumpf, Adige

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
*Programování CNC a laserových trubkových strojů
*Tvorba programů pro obrábění
*Zlepšování a vývoj programů pro CNC stroje
*Projekce forem (přípravků) pro obrábění
*Práce s technickou dokumentací
*Technická podpora při obsluze CNC stroje
*Spolupráce s konstrukčním oddělením

PROFIL UCHAZEČE:
*Dokončenou SŠ technického typu nebo
zkušenosti na obdobné pozici min. 1 rok
*Schopnost samostatně programovat a používat technickou dokumentaci
*Spolehlivost, aktivní způsob práce, schopnost týmové spolupráce
*Znalost AJ nebo NJ výhodou
*trestní bezúhonnost

NABÍZÍME:
*Perspektivní pozici ve stabilní a prosperující firmě
*Platové ohodnocení odpovídající výkonu *Závodní stravování

Životopisy posílejte e-mailem.
TĚŠÍME SE NA VÁS! Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz Pracoviště3D-Lasertec s.r.o. - pracoviště Domažlice, Cihlářská 548, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-02-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

3D-Lasertec s.r.o.
  • 3D-Lasertec s.r.o.
  • Kontakt : Romana Malá
  • Telefon : +420 775 870 018
  • Adresa : 3D-Lasertec s.r.o. - pracoviště Domažlice, Cihlářská 548, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice 1

Klíčová slova

cnc

pozici

technickou

strojů

laserových

programů

samostatně

programovat

používat

dokumentacispolehlivost