PopisPopis pozice:
Vedení a udržování evidence NC programů
Vypracovávání komplexních NC programů včetně specifikace řezných podmínek, upínačů, nástrojů a norem spotřeby času
Určování objednávek speciálních nástrojů, zařízení a měřidel
Zajišťování provedení změn v NC programech vyplývajících ze změnového řízení
Odzkoušení a odladění programů na NC strojích, spolupráce na odstraňování výrobních problémů na těchto strojích
Zodpovědnost za provedení změn v NC programech vyplývajících ze změnového řízení

Požadujeme:
Střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru strojírenství
Efektivní komunikace
Kreativita
Řešení problémů
Kooperace (spolupráce)
Aktivní přístup
Flexibilita

Nabízíme:
5 týdnů dovolené
dotované stravování nebo stravenkové karty
příspěvky na dovolenou a Vánoce
měsíční a čtvrtletní bonusy
roční odměny
masáže Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTymákovská 42, Sedlec, 332 02 Starý Plzenec Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-18T12:26:24

Společnost

SERW, spol. s r. o.
  • SERW, spol. s r. o.
  • Kontakt : Magdalena Kolářová
  • Telefon : +420 377 966 453
  • Adresa : Tymákovská 42, Sedlec, 332 02 Starý Plzenec

Klíčová slova

programů

změnového

vyplývajících

programech

změn

provedení

nástrojů

popis

strojírenství efektivní

strojích zodpovědnost