PopisNáplň práce:
- analýza a následné odstraňování vzniklé funkční závady strojních zařízení
- spolupráce v rámci realizačních týmů
- podíl na instalaci a zprovoznění nových zařízení
- spolupráce s mistry, seřizovači, strojní a elektroúdržbou
- spoluzodpovědnost za rytmický a bezproblémový chod výrobních strojů a linek
Požadujeme:
- ukončené ÚSO technického zaměření
- praxe a zkušenosti z výkonu obdobné pozice nejen v automobilovém průmyslu
- znalost práce na PC
- platnou vyhlášku 50 §6,7
- základní znalost hydrauliky a pneumatiky
- znalosti programování a obsluhy robotů KUKA nebo ABB, SIMATIC S7 výhodou
- znalost elektrických schémat zařízení
- základní svářečský průkaz výhodou
- znalost správy elektrických zařízení a rozvodů budov
- schopnosti komunikační, organizační, samostatnost, flexibilitu a pracovat v týmu
Minimální vzděláníÚSV SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěHusova ulice 623, 294 41 Dobrovice Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-10T01:57:13

Společnost

KWD Bohemia, s.r.o.
  • KWD Bohemia, s.r.o.
  • Kontakt : Kristýna Hroníková
  • Telefon : +420 770 149 851
  • Adresa : Husova ulice 623, 294 41 Dobrovice

Klíčová slova

elektrických

výhodou znalost

zařízení spolupráce

práce

pc platnou

vyhlášku

67 základní

znalost

hydrauliky

pneumatiky znalosti