PopisPožadavky:
- SŠ nebo VŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru
- zkušenost v oblasti programování SPS v automobilovém průmyslu žádoucí
- zkušenost v uvádění do provozu
- flexibilita, schopnost týmové spolupráce
- komunikativní znalost NJ nebo AJ
- mobilita - neomezená připravenost ke služebním cestám
- zkušenosti v oblasti programování robotů výhodou

Náplň práce:
- sestavování technických zadání
- samostatné programování automatizačních systémů (SPS, sběrnicové systémy, vizualizace, pohonné systémy)
- uvádění zařízení do provozu
- analýza chyb
- dohled nad produkcí, technická asistence
- sestavování dokumentací
- školení zákazníků

První kontakt možný POUZE mailem. Neozveme-li se vám do třiceti dnů, nepostoupil/a jste do dalšího kola výběrového řízení. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHálkova 171/2, Hodolany, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2016-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2017-05-26T03:07:22

Společnost

VALIANT - TMS Czech s.r.o.
  • VALIANT - TMS Czech s.r.o.
  • Kontakt : Vladěna Krátká
  • Telefon : +420 601 554 777
  • E-mail : vladena.kratka@tms-cz.com
  • Adresa : Hálkova 171/2, Hodolany, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

programování

provozu

zkušenost

oblasti

sps

sestavování

uvádění

požadavky

technická

produkcí