PopisPROGRAMÁTOR CNC STROJŮ
Směnnost: pružná pracovní doba
Vzdělání: SŠ/VŠ strojní zaměření
Náplň práce:Vaší hlavní činností bude tvorba CNC programů na obráběcí centra, tvorba nástrojových a seřizovacích listů, výběr nástrojů, aktivní účast na návrzích racionalizace výroby, provádění technologických zkoušek
Požadavky: znalost výkresové (konstrukční), technologické a zkušební dokumentace, dobrá znalost práce na PC (MS Office), znalost CREO výhodou,
praxe s programováním CNC strojů výhodou (systémy SINUMERIC, FANUC), řidičský průkaz sk. B,
flexibilita, spolehlivost, zájem o inovativní technologie
Nástup: ihned
V případě zájmu prosím zasílejte životopisy na e-mail: p.koskova@argo-hytos.com.
Mzda dle platných mzdových předpisů (od 27.000 Kč)

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěDělnická 1306, 543 01 Vrchlabí 1 Mzda minimálně27000 Kč Nastoupit od2019-01-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-28T01:56:42

Společnost

ARGO-HYTOS s.r.o.
  • ARGO-HYTOS s.r.o.
  • Kontakt : Petra Košková
  • Adresa : Dělnická 1306, 543 01 Vrchlabí 1

Klíčová slova

cnc

znalost

tvorba

průkaz

dobrá

práce

office

creo

výhodou praxe

programováním