PopisPracovní náplň: technická podpora naším obchodním partnerům, občasná servisní manuální práce, řešení reklamací, technické školení obchodních partnerů, účast na školení našich dodavatelů, vyřizování dotazů ohledně náhradních dílu, servisu, reklamací, administrativní a technické práce spojené s vedením agendy, rozvoj technické podpory
Požadavky: vyučen/SŠ, kvalifikaci lze prokázat i osvědčením o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací, znalost AJ podmínkou, praxe v oboru 1 rok, uživatelská znalost PC, ŘP sk.B, technické znalosti, ochota učit se nové věci, týmový duch, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
Nabízíme: dobré platové podmínky včetně systému odměn, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, možnost vycestovat do zahraničí, 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, telefon, PC
Kontaktní osoba: Blanka Novotná, 389 016 222, bnovotna@mjgroup.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKněžskodvorská 2277/26, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-01-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-05T02:40:23

Společnost

MOTOR JIKOV GREEN a.s.
  • MOTOR JIKOV GREEN a.s.
  • Kontakt : Blanka Novotná
  • Telefon : +420 389 016 222
  • Adresa : Kněžskodvorská 2277/26, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4

Klíčová slova

technické

reklamací

znalost

možnost

kvalifikace

práce

školení

zodpovědnost nabízíme

samostatnost

spolehlivost