PopisNáplň práce: příjem vozidel do opravy, předávání vozidel po opravě, vytváření servisních zakázek, komunikace se zákazníky, komunikace s pojišťovnami, organizace práce na dílně
Požadujeme: praxe na pozici přijímací technik min. 3 roky, výhodou znalost a zkušenost s vozidly značky Mercedes-Benz, znalost PC, samostatnost, učenlivost, dobré řidičské schopnosti-aktivní řidič,
řidičský průkaz skupiny B, znalost AJ/NJ výhodou
Nabízíme: příspěvek na stravování, zázemí prestižní světové značky, dobrý kolektiv, motivující finanční ohodnocení

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostDvousměnný provoz Pracovištětřída Tomáše Bati 532, Prštné, 763 02 Zlín 4 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2018-11-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-03T02:17:31

Společnost

SAMOHÝL MB a.s.
  • SAMOHÝL MB a.s.
  • Kontakt : Raková Tereza
  • Telefon : +420 577 616 325
  • Adresa : třída Tomáše Bati 532, Prštné, 763 02 Zlín 4

Klíčová slova

znalost

práce

vozidel

komunikace

značky

náplň

průkaz

samostatnost

učenlivost

dobré