PopisADEON CZ s.r.o. je česká firma s dvacetiletou tradicí jako dodavatel CAD/BIM řešení pro zákazníky v oblastech strojírenství, stavebnictví a energetice.
Hledáme kolegu / kolegyni, který bude řešit technickou podporu pro naše stávající i nové zákazníky z oboru stavebnictví a architektury.
Náplň práce:
- Školení zákazníků v software Autodesk
- Technická podpora zákazníků
- Konzultace a řešení technických požadavků
Požadujeme:
- Znalost práce v CAD systému (např. AutoCAD, Revit, apod.)
- Komunikační schopnosti
- Aktivní přístup, ochota učit se novým věcem
- Schopnost týmové práce
- Min. středoškolské vzdělání
- Výhodou je základní znalost AJ

Nabízíme:
- Pružná pracovní doba
- Hlavní pracovní poměr příp. zkrácený pracovní úvazek
- Práce vhodná i pro studenty
- Práce s nejnovějším software a technologiemi
- Možnost dalšího rozvoje formou průběžného vzdělávání a certifikací
- Motivační systém odměňování
- Zaměstnanecké benefity: Notebook, mobilní telefon, stravenky, sleva na IT produkty, firemní tarif i pro soukromý telefon, možnost home office
- Zázemí stabilní společnosti s dvacetiletou tradicí
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěADEON CZ s.r.o. - Zlín, Klabalská I 97, Mladcová, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-06T01:59:05

Společnost

ADEON CZ s.r.o.
  • ADEON CZ s.r.o.
  • Kontakt : Karel Thomayer
  • Telefon : +420 603 296 259
  • Adresa : ADEON CZ s.r.o. - Zlín, Klabalská I 97, Mladcová, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

práce

pracovní

software

stavebnictví

práce

možnost

zákazníky

řešení

telefon

tradicí