Popismísto výkonu práce : Krnov, Chářovská 78
pracovní náplň: obsluha rotačního tiskového stroje
očekáváme: nutná zkušenost jako tiskař, znalost práce na rotačním stroji výhodou, znalost sortimentu polygrafických materiálů, jejich vlastností a praktického využití, fyzická zdatnost, schopnost samostatné i týmové práce, zodpovědnost, pečlivost a důslednost
nabízíme: příležitost k seberealizaci a profesnímu růstu, nástup možný IHNED, více na www.aledeto.cz
Stravenky.
Hlásit se na e - mail : HR@aledeto.cz
Z : 16.1.2019

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěChářovská 803/78, Pod Cvilínem, 794 01 Krnov 1 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-15T00:23:36

Společnost

ALEDETO s. r. o.
  • ALEDETO s. r. o.
  • Kontakt : Jiřina Reichelová
  • Adresa : Chářovská 803/78, Pod Cvilínem, 794 01 Krnov 1

Klíčová slova

práce

znalost

místo

důslednost nabízíme

zdatnost

schopnost

samostatné

týmové

zodpovědnost

pečlivost