PopisSpolečnost vyrábí venkovní dřevěné prvky z masivního dřeva, okenice, dřevěné rolety, dřevěné žaluzie, pergoly a obklady fasád.
Požadujeme:
praxi v truhlářství, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, řidičský průkaz skupiny B, fyzickou zdatnost.
Náplň práce:
výroba výrobků z masivního dřeva, montáž výrobků u zákazníka, povrchová úprava, broušení, kompletace, balení a činnosti spojené s expedicí výrobků.
Nabízíme:
zázemí zavedené společnosti, zajímavou a různorodou práci, možnost podílet se na zlepšování procesů a uplatnit svoje nápady, práce je v malém kolektivu, výborné finanční ohodnocení a firemní bonusy.

Životopisy zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěInteraccess, s.r.o. provozovna Hospozín, areál POTIS, Hospozín 71, 273 22 Hospozín Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

Interaccess, s.r.o.
  • Interaccess, s.r.o.
  • Kontakt : Anna Kadlecová
  • Telefon : +420 775 551 882,220 800 485
  • E-mail : anna.kadlecova@voivo.cz
  • Adresa : Interaccess, s.r.o. provozovna Hospozín, areál POTIS, Hospozín 71, 273 22 Hospozín

Klíčová slova

dřevěné

masivního

dřeva

výrobků

společnost

uplatnit

expedicí

výrobků nabízíme zázemí

zavedené

společnosti