PopisMísto výkonu práce: K Nákli 397, Heřmanův Městec.
NÁPLŇ PRÁCE: Práce na zakázkové výrobě nábytku do kadeřnických, manikurních a pedikurních salonů pro zahraniční odběratele, např. USA, Anglie, Itálie, Německo a severní země. Veškeré přípravné práce ke konečné kompletaci jsou prováděny na moderních strojích, čisté pracovní prostředí.
POŽADAVKY: Znalost práce ve výrobě a kompletaci nábytku, praxe v daném výrobním odvětví výhodou, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, manuální zručnost, znalost orientace ve výkresové dokumentaci, časová flexibilita odpovídající pracovnímu nasazení a dodržování výrobních termínů dle plánu výroby, chuť do práce.
Mzda úkolová, nástup dle dohody.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěK Nákli 397, 538 03 Heřmanův Městec Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2018-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-09-06T02:17:49

Společnost

BELLAZI company LTD, spol. s r.o.
  • BELLAZI company LTD, spol. s r.o.
  • Kontakt : Lenka Sixtová
  • Telefon : +420 469 696 503
  • Adresa : K Nákli 397, 538 03 Heřmanův Městec

Klíčová slova

práce

dle

znalost

výrobě

nábytku

kompletaci

flexibilita

dodržování

nasazení

pracovnímu