PopisCo Vás čeká?
•Přivítáme Vás v menším dobře spolupracujícím týmu plném odborníků, který úzce spolupracuje s dalšími specialisty z oblasti daní, účetnictví, auditu, znalectví atd.
•Dostanete příležitost získat zkušenosti v oboru – na začátku se budete hodně učit o daních, úzce spolupracovat s daňovým poradcem a kolegy z jiných týmů.
•Budete zpracovávat účetní agendu klientů, asistovat při přípravě účetní závěrky, reportingu a jiných podkladů.
•Každý den budete mít pocit, že jste se naučil/a něco nového.

Co získáte?
Rozmanitou a inspirativní práci se stejně chytrými a pozitivně naladěnými kolegy jako jste Vy sama/sám. Přátelský přístup a podporu při Vašem dalším aktivním vzdělávání a možnost dosažení pozice daňového poradce či pozice odborného poradce s profilovou specializací.

Čekají na Vás zkrátka cenné zkušenosti, velké možnosti odborného a kariérního růstu v zázemí nejrychleji rostoucí poradenské firmy v oboru v ČR.

Co od Vás čekáme?
•Zájem o obor účetnictví a daní
•Chuť se stále učit, zlepšovat a vzdělávat
•Výhodou je obstojná komunikace v anglickém nebo německém jazyce
•Konstruktivní pohled na věc a chuť pracovat Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMoore Stephens s.r.o. - pobočka Domažlice, Prokopa Velikého 572, Týnské Předměstí, 344 01 Domažlice 1 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-03-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-22T03:26:31

Společnost

Moore Stephens s.r.o.
  • Moore Stephens s.r.o.
  • Kontakt : Barbora Fialová
  • Telefon : +420 379 733 511
  • E-mail : barbora.fialova@moorestephens.cz
  • Adresa : Moore Stephens s.r.o. - pobočka Domažlice, Prokopa Velikého 572, Týnské Předměstí, 344 01 Domažlice 1

Klíčová slova

jiných

poradce

účetní

učit

oboru

zkušenosti

kolegy

odborného

účetnictví

pozice