PopisPožadujeme:
znalost účetnictví, práce s Microsoft Office - WORLD, EXCEL. Výhodou je znalost účetního programu Kosys, Pohoda, znalost problematiky správy vodovodů a kanalizací.
Dále požadujeme:
zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, chuť učit se novým věcem.
Pracovní náplň:
jedná se o přípravu podkladů pro hlavní účetní - fakturace, rozbor jednotlivých středisek, spotřeb, vnitropodnikových nákladů.
Provozování vodovodů, kanalizací - vyúčtování, kalkulace cen, spolupráce se střediskem provozování - spolupráce s odběrateli, příprava smluv, korespondence a související administrativní práce. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěŠvermovská 32, Olšany, 273 41 Brandýsek Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-01-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-16T13:28:02

Společnost

Petr Kožený s.r.o.
  • Petr Kožený s.r.o.
  • Kontakt : Petr Kožený
  • Telefon : +420 602 326 261
  • Adresa : Švermovská 32, Olšany, 273 41 Brandýsek

Klíčová slova

vodovodů

znalost

spolupráce

požadujeme znalost

fakturace

rozbor

jednotlivých

středisek

spotřeb

vnitropodnikových