Popispracoviště Hulín
- Náplň práce: zaúčtování a práce s doklady, kontrola formální a věcné správnosti dokladů, evidence došlých faktur, evidence majetku společnosti, odpisy, účtování skladů , příprava pravidelných uzávěrek a reporting vrcholovému managementu, zpracování DPH, kontrolní hlášení, souhrnné hlášení, příprava účetní závěrky a podkladů pro zpracování daňového přiznání k DPPO, komunikace a spolupráce s externími subjekty (např. auditor, banka, finanční úřad), administrativa
- Požadujeme: SŠ vzdělání, praxi na obdobné pozici ve výrobní firmě minimálně 5 let, znalost účtování v rámci všeobecného účetnictví dle platných zákonů, znalost daňové a účetní problematiky
- Nabízíme: 25 dnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, vypracovaný systém benefitů v oblasti kultury, sportu a zdraví
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: pers@triangolo.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěWolkerova 845, 768 24 Hulín Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-30T03:00:29

Společnost

TRIANGOLO spol. s r.o.
  • TRIANGOLO spol. s r.o.
  • Kontakt : Lenka Liščuk
  • Telefon : +420 775 869 603
  • Adresa : Wolkerova 845, 768 24 Hulín

Klíčová slova

práce

hlášení

příspěvek

příprava

účetní

účtování

znalost

evidence

zpracování

pracoviště