PopisPožadujeme:
ÚSO vzdělání ekonomického zaměření, praxe na obdobné pozici 1 rok, dobrou znalost účetní a daňové problematiky, znalost zákona o DPH, znalost práce s MS Office, smysl pro pečlivost.

Náplň práce:
kompletní samostatné vedení účetnictví, zpracovávání účetních uzávěrek, oceňování majetku, příprava přehledů a výkazů pro vedení společnosti, komunikace s úřady.

Nabízíme:
důkladné zaškolení, odpovídající mzdové ohodnocení, odborný a profesní růst, podnikové stravování s příspěvkem zaměstnavatele, dotované teplé nápoje, parkoviště pro zaměstnance.

Telefonický kontakt: Po - Pá: 7:00 - 14:30 hod. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNetovická 374, 274 01 Slaný 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-01-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-09T02:18:37

Společnost

Servis jeřábů, a.s.
  • Servis jeřábů, a.s.
  • Kontakt : Andrea Trégrová
  • Telefon : +420 312 521 042
  • Adresa : Netovická 374, 274 01 Slaný 1

Klíčová slova

znalost

vedení

požadujeme úso

odborný

přehledů

výkazů

společnosti

komunikace

úřadynabízímedůkladné

zaškolení