PopisPracovní náplň: pořizování dodavatelských a odběratelských faktur a jejich účtování; zaúčtování účetních a daňových dokladů; kontroly a zpracování přehledů; spolupráce na účetní závěrce
Požadavky: min. středoškolské vzdělání s maturitou ekonomického směru; praxe v účetnictví na obdobné pozici min. 3 roky; znalost zákona o účetnictví; znalost a praxe při aplikaci zákona o DPH; uživatelská znalost MS Office (MS Word, MS Excel); znalost anglického jazyka min. na úrovni A2 výhodou; komunikační dovednosti, pečlivost, zodpovědnost
Nabízíme: perspektivu zaměstnání, práci v příjemném prostředí; zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání; zvýhodněné mobilní volání – hlasové a datové služby; dětská skupina pro děti zaměstnanců JU přímo v kampusu; závodní stravování; další benefity na www.jcu.cz
Požadované doklady: strukturovaný profesní životopis a motivační dopis; výpis z rejstříku trestů; doklad o vzdělání
Uvažovaný nástup: ihned.
Pracovní úvazek: plný
Pracovní poměr: doba určitá 1 rok s tříměsíční zkušební dobou, možnost prodloužení. Mzdové podmínky: dle Mzdového předpisu JU od 25 tis. Kč, po zapracování možnost zvýšení. Přihlášku k výběrovému řízení zasílejte pod označením „Účetní v útvaru provozní účtárna“ do 23.1.2019 na email: nkursova@jcu.cz, horejsi@jcu.cz tel. kontakt: 389 032 031; 389 032 079 Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBranišovská 1645/31a, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-01-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-17T03:51:50

Společnost

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Kontakt : E-mailové adresy
  • Adresa : Branišovská 1645/31a, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Klíčová slova

znalost

min

zákona

možnost

účetnictví

praxe

účetní

wwwjcucz požadované

vzdělání uvažovaný

poměr