Popismísto výkonu práce : Krnov, Hlavní náměstí 9
Základní umělecká škola Krnov
zastoupená ředitelem školy, Mgr. Kamilem Trávníčkem
Hl. náměstí 9
794 01 Krnov

Vyhlašuje výběrové řízení na pozici: učitel HO /hra na klavír/

Zaměstnavatel: Základní umělecká škola, Krnov, Hl. náměstí 9, příspěvková organizace
Pozice: učitel HO /hra na klavír/
Popis pracovní pozice: Komplexní vzdělávací a výchovná činnost ve všeobecně-vzdělávacích nebo odborných předmětech spojená s tvorbou a průběžnou aktualizací pedagogické dokumentace, kterou pedagogický pracovník vytváří, a podle níž postupuje při výkonu své přímé pedagogické činnosti nebo spojená s tvorbou a průběžnou aktualizací individuálních vzdělávacích plánů.
Velikost úvazku: plný
Pracovní poměr: od března 2019 zástup za mateřskou dovolenou /3 roky/, poté možnost dalšího pracovního poměru
Platová třída: podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. v platném znění /12. platová třída/
Požadavky na kandidáta: strukturovaný životopis zašlete na adresu travnicek@zuskrnov.cz, požadované vzdělání v oboru, čistý trestní rejstřík, lékařská prohlídka, doklad o případném předchozím zaměstnání
Kontaktní osoba: Mgr. Kamil Trávníček, ředitel školy, e-mail: travnicek@zuskrnov.cz
Datum ukončení výběrového řízení: do vybrání vhodného uchazeče
Z : 9.1.2019 Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZákladní umělecká škola, Hlavní náměstí 42/9, Pod Bezručovým vrchem, 794 01 Krnov 1 Mzda minimálně26020 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Základní umělecká škola, Krnov, Hlavní náměstí 9, příspěvková organizace
  • Základní umělecká škola, Krnov, Hlavní náměstí 9, příspěvková organizace
  • Kontakt : Kamil Trávníček
  • Telefon : +420 554 611 030
  • E-mail : travnicek@zuskrnov.cz
  • Adresa : Základní umělecká škola, Hlavní náměstí 42/9, Pod Bezručovým vrchem, 794 01 Krnov 1

Klíčová slova

náměstí

hra

učitel

pedagogické

výkonu

mgr

školy

aktualizací

průběžnou

škola