PopisMÍSTO VÝKONU : náměstí Curieových č.p. 886/2, Staré Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT PRVOTNÍ E-MAILEM : Mgr. Tereza Martínková, tel.: +420 724 079 837, e-mail: reditelka@zscurie.cz

Požadujeme

rodilého mluvčího anglického jazyka
vysokoškolské vzdělání v oboru pedagogických věd
zkušenosti s výukou žáků 1. i 2. stupně základní školy v ČR
zkušenosti s výukou žáků – rodilých mluvčích anglického jazyka a bilingvního rodinného prostředí
zkušenosti s tvorbou vzdělávacího kurikula
zkušenosti s párovou výukou

Náplň práce

- učitel anglického jazyka ve skupinách žáků 1. i 2. stupně, párová výuka s českým učitelem,
samostatná výuka anglického jazyka ve skupinách určených rodilým mluvčím a bilingvním dětem.
Tvorba vzdělávacího obsahu bilingvních výukových skupin. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz Pracovištěnáměstí Curieových 886/2, Staré Město, 110 00 Praha 1 Mzda minimálně28630 Kč Mzda maximálně37330 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T14:21:02

Základní škola nám. Curieových, Praha 1, náměstí Curieových 2
  • Základní škola nám. Curieových, Praha 1, náměstí Curieových 2
  • Kontakt : Mgr. Tereza Martínková
  • Telefon : +420 724 079 837
  • E-mail : reditelka@zscurie.cz
  • Adresa : náměstí Curieových 886/2, Staré Město, 110 00 Praha 1

Klíčová slova

anglického

žáků

jazyka

skupinách

stupně

výukou

vzdělávacího

výuka

rodinného